SegregujeMY, sadziMY, oszczędzaMY, oddychaMY czyli "Kraków w dobrym klimacie"
SegregujeMY, sadziMY, oszczędzaMY, oddychaMY – to hasła przewodnie tegorocznej kampanii „Kraków w dobrym klimacie”. Rozpoczynamy swoistą podróż przez proklimatyczne działania miasta, zarazem zachęcając krakowian do aktywności w tym temacie, bo od każdego z nas zależy przyszłość naszej planety!
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18267513592606250542)
