Jacek Ozdoba: rozpoczniemy dyskusję na temat koniecznych zmian w „pakiecie czystościowym”
Podczas przyszłotygodniowej konferencji „Optymalne funkcjonowanie instalacji mechanicznego i biologicznego przetwarzania odpadów w czasie epidemii COVID-19” wiceminister klimatu, Jacek Ozdoba, zainicjuje dyskusję na temat założeń zmian tzw. pakiecie czystościowym, obejmującym ustawy o odpadach i o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Konferencja on-line już 27 - 28 maja.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2224895762606251501)
