Dewastacje w warszawskich parkach. Znieważono pamięć bohaterów
Do oburzających aktów wandalizmu doszło w trzech warszawskich parkach, w których Zarząd Zieleni Miasta Stołecznego Warszawy prowadzi obecnie szeroko zakrojone prace modernizacyjne. Jak informuje stołeczny ZZM, w ostatnim czasie w parkach tych dokonano wielu zniszczeń i kradzieży. Zniszczono m.in. elementy małej architektury, zabezpieczenia drzew. Skradziono nowo nasadzone rośliny. Warszawski Zarząd Zieleni prosi o kontakt osoby, które były świadkami wandalizmu lub posiadają informacje mogące doprowadzić do ujęcia sprawców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7872644742606231827)



