Forum Inwestorów Transformacji Energetycznej
W dniach 21-22 sierpnia w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach odbędzie się Forum Inwestorów Transformacji Energetycznej. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją, by poznać nowe możliwości inwestycyjne i nawiązać cenne kontakty w gronie profesjonalistów zaangażowanych w transformację energetyczną. W pierwszym dniu konferencji uczestnicy będą mieć też niepowtarzalną okazję do networkingu i wymiany doświadczeń podczas kilkugodzinnego rejsu statkiem Żeglugi Augustowskiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17810691352606241539)
