Elektryczne auta trafiają do gmin z Wielkopolski
Samorząd Województwa Wielkopolskiego przekazał pierwsze auto elektryczne w ramach projektu "Życie po węglu"; do gmin trafi w sumie siedem tego typu samochodów – poinformowała we wtorek Anna Parzyńska-Paschke z biura komunikacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20853699732606242227)
