Pasieka z recyklingu stanęła na dachu uczelni
Pierwsza pasieka z recyklingu stanęła na dachu Politechniki Świętokrzyskiej. Studenci, pracownicy, ale i mieszkańcy Kielc będą mogą podziwiać 5 charakterystycznych uli posadowionych na dachu uczelni. Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także wykłady poświęcone m.in. inteligencji pszczół.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7231630492606242018)
