Po 19 latach przerwy wznowiono połączenia kolejowe między Kielcami a Sandomierzem
Po 19-letniej przerwie wznowiono codzienne połączenia kolejowe między Kielcami a Sandomierzem. Pierwszy pociąg wyruszył w trasę w niedzielę. Przywrócenie regularnych połączeń było możliwe dzięki zakończeniu modernizacji linii kolejowej nr 25.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12140444082606250422)
