Energia z odpadów dla Bielska-Białej? Eksperci są za, mieszkańcy są podzieleni
Specjaliści nie mają wątpliwości: Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów dla Aglomeracji Beskidzkiej jest bardziej ekologiczna niż składowanie odpadów. Społeczeństwo jest w tej kwestii podzielone. To wnioski płynące z debaty pt. „Ekospalarnia – czyściej, zdrowiej, taniej”, która odbyła się w czwartek, 15 lipca w Bielsku-Białej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15052506242606252221)
