Poznań. Nowe parkomaty od 1 lipca
Zgodnie z zapowiedzią, 200 nowoczesnych urządzeń zostanie uruchomionych wraz z początkiem lipca. Umożliwią płatność kartą i blikiem oraz otrzymanie elektronicznego biletu parkingowego. Od tego dnia rozpocznie się również usuwanie starych urządzeń. Potrwa to od dwóch do trzech tygodni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1177030902606242300)

