"Recykling" w Rzymie
Zakończono rejestrację uczestników na 12. międzynarodową konferencję na temat odzysku i recyklingu tworzyw sztucznych IdentiPlast 2015, która odbędzie się 29 i 30 kwietnia w Rzymie. Patronat nad tym wydarzeniem, jako jedyny z polskich mediów, objął miesięcznik „Recykling”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1813485132606251501)
