#wybieramsrodowisko a Wy? Debata przedwyborcza branży komunalnej
Dziś, o godzinie 10:00 rozpoczęła się kolejna debata z cyklu #wybieramsrodowisko, która stanowi istotne wydarzenie przed wyborami samorządowymi. Organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą (KIG) oraz Przegląd Komunalny spotkanie ma na celu dyskusję na temat przyszłości gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16343993602606240503)
