Opłata śmieciowa od zużycia wody w Warszawie. Klienci wodociągów zadają pytania
Od 1 kwietnia w stolicy opłata śmieciowa obliczana jest od zużycia wody. Chcąc obniżyć koszty, mieszkańcy zwracają się do przedsiębiorstwa wodociągowego z licznymi pytaniami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6383364512606242132)
