Gorzów Wlkp. 28-letni podpalacz już w areszcie. Spalił 41 kontenerów na odpady
Policjanci z Gorzowa Wlkp. zatrzymali 28-latka podejrzanego o podpalenia wiat śmietnikowych w tym mieście. Mężczyzna usłyszał osiem zarzutów i na wniosek prokuratora trafił do aresztu na trzy miesiące – poinformował w poniedziałek Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18534825682606260044)
