Kielce: Kary i podwyżka opłat za odbiór odpadów
Samorząd Kielc wprowadza zmiany w systemie gospodarki odpadami. Spółdzielnie mają być nagradzane za poprawną segregację odpadów, a na jednym z osiedli powstanie system pojemników podziemnych. Jednocześnie nie jest wykluczone, że dojdzie do podwyżek opłat za odbiór odpadów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6968672182606250543)
