Zatrzymano kierowcę pojazdu asenizacyjnego. Nielegalnie pozbywał się ścieków
W podpoznańskich Pobiedziskach kierowca wozu asenizacyjnego bezprawnie wylewał zebrane od mieszkańców ścieki wprost do sieci kanalizacyjnej. 40-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję i oskarżony o zanieczyszczanie środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9871624342606242213)
