Białostockie autobusy i pojazdy komunalne będą tankowały w stacji CNG
Kolejną, już 40. stację tankowania pojazdów sprężonym gazem ziemnym CNG, tym razem w Białymstoku, otworzył PGNiG Obrót Detaliczny. Placówka przeznaczona jest m.in. dla pojazdów komunalnych i ciężarowych. Wraz z jej otwarciem spółka Grupy Orlen obsługuje obecnie 40. takich punktów w Polsce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6202386862606280708)

