Najbardziej innowacyjne energetycznie samorządy nagrodzone
Dobiegł końca I Ogólnopolski Konkurs dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd, którego sponsorami byli: ML System S.A., PKN ORLEN oraz Polska Spółka Gazownictwa. 13 września br. podczas pierwszego dnia VI Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20392940062606281516)
