Grupa Polsat Plus i ZE PAK idą w stronę produkcji oraz dystrybucji zielonego wodoru
Grupa Polsat Plus wraz z ZE PAK planuje zainwestować ok. 0,5 mld zł w technologie wodorowe w ciągu pięciu lat, poinformował wiceprezes GPP Maciej Stec. Plany obejmują budowę całego łańcucha: od produkcji wodoru w elektrolizerni, po sieć magazynową, stacje paliw i produkcję autobusów wodorowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15608600232606241722)
