Podejrzane substancje w naczepach. Nowy sposób pozbywania się odpadów?
Policjanci z Żor na Śląsku odkryli na terenie prywatnej posesji 14 naczep ciężarowych wypełnionych zbiornikami z nieznaną substancją. Śledczy przypuszczają, że może to być nowy sposób przestępców na nielegalne pozbywanie się odpadów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18153899612606250340)
