Rozpoczął się proces ws. korupcji w Powiatowym Zarządzie Dróg w Nowym Targu
W nowotarskim sądzie rejonowym rozpoczął się proces w sprawie korupcji w Powiatowym Zarządzie Dróg w Nowym Targu. Urzędnicy, w tym dyrektor i jego zastępca, zostali oskarżeni o przyjęcie łapówek w kwocie niemal 2,8 mln zł w zamian za rozstrzyganie przetargów na korzyść konkretnych podmiotów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6443838812606242301)
