Nawet 1 mln zł kary dla firmy składującej odpady w Zgierzu
Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska w Łodzi w najbliższych dniach zdecyduje o wysokości kary, którą nałoży na firmę składującą odpady na terenie byłych zakładów Boruta w Zgierzu. W maju na składowisku wybuchł wielki pożar, który trwał kilka dni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3728358212606280628)
