Pożar w oczyszczalni ścieków w Nowym Targu. Ścieki płynęły do Dunajca
Trwa akcja usuwania skutków awarii oczyszczalni ścieków w Nowym Targu. We wtorek rano w zakładzie wybuchł pożar. Pożar szybko ugaszono, ale ogień zniszczył rozdzielnię. Z powodu braku zasilania ścieki uchodziły do Dunajca. Były oczyszczane tylko mechanicznie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15120909932606261322)
