Składowisko w Kędzierzynie-Koźlu jest jednym z wątków śledztwa ws. nielegalnych odpadów
Składowisko chemikaliów w Kędzierzynie-Koźlu, które od czwartkowego przedpołudnia gasili strażacy, jest przedmiotem toczącego się w Prokuraturze Regionalnej w Katowicach dużego śledztwa, dotyczącego grupy przestępczej, która nielegalne składowała niebezpieczne odpady w różnych częściach kraju.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2690873922606240009)
