Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Bentley 970 x 250

Pożary odpadów

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia
Green Area 300 x 250

Wpisy

Monitoring składowisk odpadów nie działa. Brakuje rozporządzenia

Resort środowiska uszczelnia system odpadowy w związku z ubiegłoroczną falą pożarów. Jeden z zapisów znowelizowanej ustawy o odpadach dotyczy monitoringu wizyjnego miejsc gromadzenia odpadów. Przepis miał wejść w życie 22 lutego - nie wszedł. Powód? Nie ma rozporządzenia, które określałoby jak ma to wyglądać.  

Pożar elektrośmieci w świętokrzyskiem

Pali się hala w zakładzie przetwarzania odpadów elektrycznych i elektronicznych w miejscowości Micigózd (gmina Piekoszów) w woj. świętokrzyskim. Z żywiołem walczy 21 zastępów straży pożarnej.

Pysząca: kolejny pożar odpadów

W miejscowości Pysząca k. Śremu (województwo wielkopolskie) ponownie doszło do pożaru na tamtejszym wysypisku odpadów.
video

Pożar składowiska opon pod Lubartowem [WIDEO]

W nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Serniki k. Lubartowa wybuchł pożar. Palą się opony składowane na terenie tamtejszej wytwórni mas bitumicznych.

Seria pożarów odpadów w Wielkopolsce: do Pyszącej wysłano wojsko

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak na prośbę wojewody wielkopolskiego skierował do miejscowości Pysząca pod Śremem (woj. wielkopolskie) brygadę wojska. Żołnierze będą pomagali w dogaszaniu ostatniego pożaru odpadów.

Pożar odpadów w Pyszącej. To już szósty raz w ciągu roku

W miejscowości Pysząca pod Śremem (woj. wielkopolskie) znów wybuchł pożar odpadów. W ciągu roku w tym samym miejscu odnotowano już sześć takich zdarzeń.
css.php