Rada Kielc bez przewodniczącego. Radni odwołali Karola Wilczyńskiego, następcy brak
Rada Miasta Kielce odwołała w czwartek Karola Wilczyńskiego (KO) z funkcji przewodniczącego. W tajnym głosowaniu wniosek PiS poparło 13 radnych, 11 było przeciw. Mimo dwóch prób nie udało się wybrać nowego przewodniczącego – rada pozostaje bez kierownictwa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3634683482606231504)





