Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie o nowej Dyrektywie ściekowej
Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie wyraziła swoje stanowisko w sprawie nowej unijnej Dyrektywy ściekowej. Stało się tak dlatego, że 5 listopada br. zakończył się proces przyjmowania tego dokumentu, a po oficjalnym jego opublikowaniu rozpocznie się okres transpozycji dyrektywy do lokalnego prawa państw członkowskich UE oraz implementacji dyrektywy w całej wspólnocie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20990061852606242013)
