Szefowa MRPiPS: pracujemy nad zmianą przepisów regulujących pracę w upale
Pracujemy nad zmianą przepisów regulujących pracę w czasie upałów – poinformowała szefowa MRiPS Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Przekazała, że wśród proponowanych rozwiązań są m.in. zainstalowanie klimatyzacji, skrócenie czasu pracy lub przerwy na schłodzenie się.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8450175302606240448)





