Nowa rada, nowe prezydium. Wybory w Izbie Gospodarczej "Wodociągi Polskie"
Dr Tadeusz Rzepecki został ponownie przewodniczącym Rady Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie". Wczoraj w Bydgoszczy odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej rady izby, która wybrała ze swojego grona prezydium.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5699026692606250558)
