VIII Kongres Wodociągowców Polskich
Kilkaset osób zjechało do Warszawy, by wziąć udział w kongresie, którego ostatnia edycja odbyła się w 2017 roku, a potem nastąpiła przerwa spowodowana pandemią. Ósmy kongres to doskonała okazja, by świętować 30-lecie Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, ale przede wszystkim, by porozmawiać o sytuacji, w jakiej znalazła się cała branża.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15324402606241553)
