Prywatne czy miejskie? Dyskusja nad siecią ciepłowniczą we Wrocławiu
Wrocławscy przedstawiciele partii Razem i Zielonych apelują do władz stolicy Dolnego Śląska: sieć ciepłownicza powinna wrócić w ręce miasta. Powód? Zbyt wolne podłączenie do niej kamienic, a co za tym idzie - fatalna jakość powietrza.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4632769722606240830)
