"Termiczne przekształcanie odpadów". Międzynarodowa konferencja już od wtorku w Świnoujściu
Kilkadziesiąt wystąpień specjalistów m.in. z Polski, Francji, Czech i Niemiec, poruszane tematy związane z odzyskiwaniem energii z odpadów, a także problemy, wyzwania i szanse stojące przed sektorami odpadów komunalnych i energetycznym. To tylko kilka punktów z bogatego programu organizowanej przez Abrys konferencji „Termiczne przekształcanie odpadów”, która od 14 do 16 listopada będzie się odbywała w Świnoujściu i Szczecinie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5858041172606251725)
