Legalne spacery z psem w rezerwacie przyrody Parkowe w Złotym Potoku
Turyści odwiedzający rezerwat przyrody Parkowe w Złotym Potoku mogą od wtorku, 16 września, legalnie spacerować z psem po wyznaczonej trasie. To drugi, po rezerwacie Segiet na terenie Bytomia i Tarnowskich Gór, obszar objęty ochroną w woj. śląskim, który udostępniono dla właścicieli czworonogów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9633591372606242250)



