To był rekordowy sierpień na kolei! Ponad 38 mln pasażerów
Z usług kolei skorzystało w sierpniu tego roku prawie 38,1 mln pasażerów, co stanowi rekordowy wynik miesięczny zanotowany od 2012 r. – poinformował w poniedziałek Urząd Transportu Kolejowego. Jednocześnie przewozy towarowe spadły o 3,8% wobec sierpnia 2024 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19544377502606242026)
