ZGO w Jarocinie: Korupcja gospodarcza, fałszowanie dokumentów i przywłaszczenie mienia
Były burmistrz Jarocina, jego były zastępca, a także były prezes Zakładu Gospodarki Odpadami i była księgowa zostali oskarżeni w związku z nadużyciami dotyczącymi ZGO w Jarocinie. Prokurator Adam Biernacik z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. przez ponad godzinę odczytywał w sądzie liczący ponad 100 stron akt oskarżenia. Śledztwo w tej sprawie trwało 5 lat.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2740686502606250359)
