Katowice realizują projekt „Śląskie. Przywracamy błękit”
Katowice biorą udział w największym obszarowo w Europie projekcie ukierunkowanym na działania związane z ochroną powietrza - „Śląskie. Przywracamy błękit”. W ramach tego projektu, od 1 kwietnia 2022 r. w Miejskim Centrum Energii można skorzystać z pomocy „Ekodoradcy”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13059061542606260439)
