Ornitolodzy: susza daje się we znaki bocianom; wyrzucają z gniazd młode
Panująca w północnej Polsce susza daje się we znaki bocianom, które mają coraz mniej żerowisk. Z tego powodu dorosłe ptaki wyrzucają z gniazd pisklęta - poinformowali PAP ornitolodzy z Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9700028602606241946)


