Warszawa. 2 lata PSZOK-ów na Woli i Bielanach
Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o.o. właśnie minęły 2 lata, odkąd MPO otworzyło swoje pierwsze Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. PSZOK-i na Woli i Bielanach cieszą się coraz większą popularnością. Warszawianki i warszawiacy dostarczyli do nich ponad 3 tysiące ton odpadów trudnych i niebezpiecznych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=704519432606250233)

