PWiK w Olkuszu dezynfekuje promieniami UV
Na ujęciu wody w Podlesiu Rabsztyńskim zakończono prace modernizacyjne związane ze zmianą systemu dezynfekcji wody. Dzięki wykorzystaniu promieniowania UV do mieszkańców płynie woda o znacznie lepszym smaku i zapachu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8734067612606270403)
