Warszawa włącza swoje stacje pomiarowe do Państwowego Monitoringu Środowiska
Miasto stołeczne Warszawa podpisało porozumienie z Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska (GIOŚ), na mocy którego dwie miejskie stacje pomiarowe jakości powietrza zostały włączone do Państwowego Monitoringu Środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6096060062606241801)
