Zintegrowany Bilet Świętokrzyski: kolej i komunikacja miejska w jednej ofercie
Z około 50 połączeń kolejowych oraz z kieleckiej komunikacji miejskiej będą mogli korzystać użytkownicy Zintegrowanego Biletu Świętokrzyskiego wprowadzonego przez Polregio i miasto Kielce. Jeden bilet na przejazdy pociągami i autobusami będzie dostępny od 15 czerwca.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20781960932606242131)
