250 km w kajaku na Odrze. Dla recyklingu i czystości rzek
Dwaj kajakarze-ekolodzy wyruszyli w rejs rzeką Odrą. W ciągu trzech dni przepłyną w swoim kajaku dystans blisko 250 km - czyli żeglowny szlak od Brzegu (woj. opolskie) przez Wrocław aż do Nowej Soli (woj. lubuskie). To element akcji edukacyjnej "Odra na czas - czas na Recykling Rejs!".
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14945715362606252157)
