Trwają intensywne remonty urządzeń do produkcji energii i ciepła
W elektrociepłowniach PGE Energia Ciepła z Grupy PGE lato to czas intensywnych modernizacji, konserwacji, przeglądów urządzeń produkcyjnych i wymiany ciepłociągów. Dzięki temu, w okresie grzewczym, czyli od jesieni do wiosny, elektrociepłownie PGE będą produkowały i dostarczały ciepło do mieszkań Polaków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4426917732606232304)
