Minister klimatu: mimo weta prezydenta będziemy wspierać rozwój odnawialnych źródeł energii
Minister klimatu Paulina Hennig-Kloska zapowiedziała, że mimo weta prezydenta rząd będzie wspierać rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce. Dodała, że za pomocą zmian w rozporządzeniach i zasadach pracy Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska przyspieszy inwestycje w zieloną energię.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1499653012606241722)

