Lublin znów łapie deszczówkę. Rusza nabór do miejskiego programu dotacji
Od 3 lutego mieszkańcy Lublina mogą składać wnioski o miejskie dofinansowanie na przydomowe systemy zatrzymywania wód opadowych. W ramach kolejnej edycji programu „Złap deszczówkę” miasto oferuje do 5 tys. zł dotacji na inwestycje zwiększające lokalną retencję. Nabór potrwa do 27 lutego lub do wyczerpania środków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1057649202606232147)



