Biedroń: 50 mln zł na 50 inwestycji wodociągowych w Słupsku
50 mln zł na 50 inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnych wyda w najbliższych latach miasto Słupsk. Prezydent miasta Robert Biedroń zapowiedział to na konferencji prasowej, na którą przyjechał… samochodem elektrycznym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19826500032606231554)
