Kierowcy niszczą zielone torowisko. Poznańskie Inwestycje Miejskie mają na to sposób
Dziś w nocy (13-14 lutego br.), ruszyć mają prace na utworzonym w ubiegłym roku, a obecnie mocno już zniszczonym, zielonym torowisku w ciągu ulicy 28 czerwca 1956 roku, w poznańskiej dzielnicy Wilda.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12138187762606242047)
