Ministerstwo Energii ponownie proponuje uproszczenie rachunków za prąd
Ministerstwo Energii opublikowało w piątek kolejny projekt ustawy, który wprowadza m.in. uproszczenie rachunków za energię elektryczną. Ustawę, która wśród innych przepisów, zawierała uproszczenie rachunków za prąd, zawetował w sierpniu prezydent Karol Nawrocki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9373407832606241817)


