Nowy wzór oświadczenia dla korzystających z bonu energetycznego
Ministerstwo Klimatu zaprezentowało nowy wzór oświadczenia dla odbiorców uprawnionych do skorzystania z bonu energetycznego. Projekt rozporządzenia pojawił się w poniedziałek na stronach Rządowego Centrum Legislacji. Zgodnie z nowymi przepisami, odbiorcy energii będą mogli składać zaktualizowane oświadczenia, aby uzyskać wsparcie finansowe chroniące przed wzrostem cen energii. Wnioski o bon energetyczny będzie można składać od 1 sierpnia do 30 września.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19525401172606251306)
