Podziemne magazyny wody w Rzeszowie
W Rzeszowie zostanie wprowadzony elektroniczny system gospodarowania wodą deszczową. Od tej pory na os. Budziwój będzie magazynowana woda opadowa służąca do utrzymania czystości w mieście oraz wykorzystywana do pielęgnacji zieleni miejskiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18573661872606271506)
