Lubelszczyzna: śmierdzące osady zrzucono w złym miejscu
Przez błąd firmy przewozowej osady z puławskiej oczyszczalni trafiły na niewłaściwe pole, znajdujące się w niewielkiej odległości od wsi Sadłowice w gm. Puławy. Mieszkańcy od kilku dni skarżą się na nieprzyjemne zapachy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14821058222606280113)
